İnfoset IP Santral(PBX)

Tüm telefon iletişim ihtiyaçlarını bünyesine barındıran, yeni nesil bir IP tabanlı İletişim platformudur. Her ölçekteki işletme için klasik haberleşme yöntemlerinin yanında, VoIP, ses kayıt, konferans, sesli mesajların e-mail ile iletilmesi, durum bilgisi izleyebilme, dağıtık yapıdaki birden fazla lokasyon ve şubelerin tek bir merkezden yönetimi gibi gelişkin iletişim çözümleri sunar.Esnek mimarisi sayesinde 4 porttan binlerce porta kadar ölçeklenebilir.

Her ölçekteki işletme için Ip tabanlı İnfoset iletişim çözümleri!


Dahili hatlarınız arasında sınırsız ve ücretsiz görüşme yapın. Dağıtık yapıdaki şubelerinizi tek merkezden yönetin!
VOIP hatlar üzerinden yaptığınız görüşmelerle telefon faturalarınızda %70 lere varan tasarruf sağlayın.
Tüm çalışanlarınızın dahili numaralarını ekleyin, yönetin. Akıllı telefonunuzdan, bilgisayar veya tabletinizden ya da mevcutsa masaüstü IP telefonunuzdan görüşme yapın.
Santralinize gelen çağrıları profesyonelce karşılayın, arayan kişilerin tuşlama ile istedikleri dahili numaraya aktarılmasını, aranan kişi yerinde değilse mesaj bırakılmasını sağlayın.
Posta kutunuza bırakılan sesli mesajlar e-posta kutunuza gelsin. Aramaya gerek kalmadan sesli postanızı dinleyin.
Dahili hattınıza gelen çağrıları; başka bir dahili hatta, sesli posta kutusuna, çağrı merkezi grubuna, çağrı merkezi sesli posta kutusuna, harici bir numaraya(örneğin cep telefonunuza), sesli yanıt menülerine yönlendirin.

300+ Mutlu Müşteri

Yeniliklerden haberdar olmak için bültenimize hemen katılabilirsiniz.
Email adresiniz kampanyalar ve önemli güncellemeler dışında hiçbir şekilde kullanılmayacaktır!