Email Marketing

infomessage işinizi büyütmenize ve marka bilincinizi artırmanıza yardımcı olacak e-postalar göndermenin hızlı ve uygun fiyatlı bir yoludur.

DETAYLI BİLGİ ÜCRETSİZ DENEYİN

Oluştur- Sürükle & Bırak Editor

Sürükle-Bırak e-posta tasarım editörümüz sayesinde dakikalar içinde harika e-postalar tasarlayın! Kendi şablonunuzu oluşturun, e-posta tasarımınızı yükleyin veya hazır olan bir tasarım şablonunu kullanın. Kesinlikle herhangi bir kodlama becerisi gerektirmez

Gönder - Her Zaman Gönderin

Toplu mail gönderiminizi hemen yapın ya da sonrası için planlayın.
Otomatik cevaplayıcılar ile abonelerinize ve müşterilerinize hoşgeldin e-postaları, doğum günü, tebrik ve diğer tarih tabanlı kampanyalar için otomatik e-postalar planlayın.
Güçlü gönderim alt yapımız ve anti-spam algoritmamız sayesinde %99 inbox oranından faydalanın.
Listeleriniz ücretsiz olarak InfoMessage Email Doğrulama Servisimiz ile otomatik doğrulanır.

Yüksek İtibarlı IP Adresleri

Yüksek itibarlı IP adreslerimizle hızlı ve güvenli e-posta gönderimi ile, e-postalarınızı müşterinizin önemsiz kutusuna göndermeyin. Onlara ulaşın!

İzle - Anlık İzleme & Analitik Raporlar

InfoMessage tüm toplu mail gönderimleri için anlık olarak detaylı raporlar üretir. Gönderilen, teslim edilen, açılan, tıklanan mailler, üyelikten ayrılanlar gibi detayları anlık izleyin, cihaz bazlı okunma verileri ile hedef grupların davranışlarını ölçün ve kampanyalarınız için en doğru kararları verin.


Yeniliklerden haberdar olmak için bültenimize hemen katılabilirsiniz.
Email adresiniz kampanyalar ve önemli güncellemeler dışında hiçbir şekilde kullanılmayacaktır!