Kredi Kartı Tahsilat Sistemi

Kredi Kartı Tahsilat Sistemi; kredi kartı bilgilerinin sesli yanıt sisteminde(IVR) tuşlanarak, çalışmış olduğunuz bankanın sanalPOS'u üzerinden ödemenin gerçekleşmesini sağlar.

Örnek proje;
Diana Travel' de çalışan ip tabanlı İnfoset Çağrı Merkezi sisteminde, çağrı merkezini arayan Diana Travel müşterileri ivr üzerinden kredi kartı ile güvenle ve hızlıca ödeme işlemi yapabiliyorlar.
Sistem Nasıl Çalışıyor?
Operatör müşteri ile görüşürken kredi kartı ile ödeme yapacaksa, operatör görüşme esnasında Diana Travel' e özel geliştirilen ekrandan, gerekli bilgileri girerek ekrandan Kredi Kartı Menüsüne Aktar tuşuna basar ve çağrıyı Kredi Kartı tahsilat işlemleri IVR menüsüne yönlendirir.

  • Müşteri 16 hane kredi kartı numarasını, 4 hane son kullanma tarihini ve 3 hane olarak güvenlik kodunu tuşlar
  • Müşterinin telefon üzerinden tuşladığı bilgiler İnfoset IVR Sistemi tarafından, Diana Travel' in kullandığı Tysoft web servisine iletilir
  • Web servisten cevap döndüğünde çağrı tekrar çağrıyı başlatan operatöre aktarılır ve dönen sonuç mesajı ekranda operatöre gösterilir (örneğin Kredi kartı tahsilat işlemi başarılı yada başarısız gibi)

Bu sistemle, müşterilerinizin kredi kartı bilgilerini şahıslarla paylaşma konusundaki kaygıyı gidermiş olur, firmanıza olan güveni arttırır.


300+ Mutlu Müşteri

Yeniliklerden haberdar olmak için bültenimize hemen katılabilirsiniz.
Email adresiniz kampanyalar ve önemli güncellemeler dışında hiçbir şekilde kullanılmayacaktır!